Samoto - výhradní distributor Krauser pro Česko a Slovensko

Sekce

Anketa

Kdy dáváte před sezónou servisovat svůj motocykl?

říjen - únor (1) únor - duben (5) duben - červen (1) srpen - září (1) nikdy (8)

Celkem hlasů: 16

Galerie

/gallery/kr-logo.jpg

Naše firma výhradně zastupuje významného výrobce moto příslušenství KRAUSER v Česku a na Slovensku. V případě, že budete mít o výrobky Krauser zájem, obraťte se buď přímo na nás nebo některého z našich prodejců. Věříme, že s výrobky Krauser budete maximálně spokojeni.  Krauser je tradice a kvalita. Více po kliknutí na nadpis!

Tradice firmy Krauser sahá hluboko do minulého století. Nabízí takové výrobky jako kufry, držáky a další příslušenství. Zde jsou jejich domovské stránky. a zde naše podrobnější popisy: http://www.motocykly-samoto.cz/krauser-prislusenstvi

 

Krauser je synonymum motorkářského světa.  V Západní Evropě i v technicky rozvinutém zámoří zřídka najdete motorkáře, který by neznal tuto značku. "Co dnes uděláme perfektní, zítra můžeme ještě vylepšit. Pokrok má u nás tradici!" Toto je citát zakladatele německé firmy Mika Krausera. Začátky firmy sahají do 70-ých let, kdy zahájily výrobu profesionálních motocyklistických kufrů. Záhy se staly největším výrobcem těchto vysoce kvalitních, užitečných doplňků na světě. Po pohnuté historii, po smrti Mika Krausera, se firma v roce 1997 stala dceřinou společností firmy Hepco&Becker, zabývající se stejným sortimentem výrobků. Přitom zachovávaje svůj image, i idei, můžete dále počítat se značkou Krauser, ve smyslu inovace, rozvoje, nových výrobků i zásobování náhr.díly zpětně až k typům K2.

Přihlásit

Už. jméno:

Heslo:

Registrace

Aktuální články

Hledat

Odkazy partnerů

Motocykly Samoto

Hepco Becker

Global Webdesign

C-Czech Network

Náhodný obrázek

Kawasaki-zx10r-perex